FOTOGRAFIE a VIDEO Z VAŠÍ SVATBY

Profesionální a upravené fotografie z nejkrásnějšího dne na digitálním nosiči už od 3000,-Kč
 

Ceny foto- videoprací zde uvedené jsou orientační - celkovou částku a obsah objednávky připravíme na míru podle Vašich požadavků a přání

 

Protože čas strávený za fotoaparártem je jen polovina úspěchu a kompletní práce stojí i za zpracováním v posprocesu, neupravené polotovary neposkytujeme ani nezálohujeme.

 
Balíček SVATBA-MINI
Rozsahem nejmenší balíček obsahující upravené ( retušované ) fotografie v digitální podobě  a plné kvalitě z obřadu + skupinové foto svatebčanů po obřadu, popřípadě foto : ženich&nevěsta; novomanželé & svědci  a rodiče..
časová náročnost do 1,5 hodiny ........ od 3000,-Kč
Doobjednání papírových fotografií je možné, cena 10x15 cm dle rozsahu objednávky
Videozáznam v rozsahu SVATBA-MINI od 2500,- Kč
 
 Balíček SVATBA-STANDART
Standartní balíček obsahující upravené ( retušované ) fotografie v digitální podobě  a plné kvalitě z obřadu + skupinové foto svatebčanů po obřadu, fotografování se svědky a rodiči, reportáž ze svatební hostiny + svatební focení ženicha a nevěsty v exteriéru (park,oblíbené místo a jiné....)...
časová náročnost cca 4 hodiny........... od 4500,-
v ceně jsou započítány 2 zvětšeniny 20x30cm z exterierového focení ženich+nevěsta,5 ks skupinové foto ve formátu 13x18cm.
Doobjednání papírových fotografií je možné
Videozáznam z obřadu 2500,-Kč
Videozáznam  obřad+svatební hostina 4500,-Kč
 
Balíček SVATBA-PREMIUM
prémiový balíček obsahující upravené ( retušované ) fotografie v digitální podobě  a plné kvalitě obsahující chystání nevěsty ,možno i příprava ženicha ,reportáž z obřadu + skupinové foto svatebčanů po obřadu, fotografování se svědky a rodiči, reportáž ze svatební hostiny + svatební focení ženicha a nevěsty v exteriéru (park,oblíbené místo a jiné....kreativita vítána!.),fotografie ze svatebního veselí.......
čas na Vás i Vaše svatební hosty budeme mít celý den! za celý den vznikne cca 200-400 (i více..) fotografií
cena................od 6000,-kč
V ceně jsou 3-4 zvětšeniny 20x30 cm z exterierového focení,10 ks skupinové foto 13x18 cm ,po 3 ks foto z obřadu- polibek,prstýnky,svatebčané v obřadní síni nebo kostele ve formátu 13x18cm.
doobjednávka fotografií z celodenní reportáže 10x15 nebo 13x18 možná,cena již od 6,- dle obsahu a rozsahu objednávky.
 
Videozáznam z obřadu 2500,-Kč
Videozáznam  obřad+svatební hostina 4000,-Kč
Videozáznam  obřad+svatební hostina+posvatební veselí a zábava večer 6000,-Kč
Videozáznam z celého dne 8000,- Kč

 

Po domluvě můžeme sestavit svatební fotoknihu,podle Vámi zvoleného formátu ve skvělé kvalitě. Doporučujeme jako úžasnou formu uchování vzpomínek na Váš velký den!