Fotokniha Saal Digital

Dnes se k nám dostal poprvé výtisk fotoknihy Saal-Digital, kterou jsme využili k sestavení portfolia portrétů. Všechny naše zákazníky se snažíme směrovat k papírovým fotografiím nebo fotoknihám, zkrátka tak, aby si své fotografie mohli prohlédnout a předvést i jinak než na počítači nebo na jiném digi médiu. Proto je pro nás přínosné přibalit do fotobrašny fotoknihu a předvést naši práci tak, aby si budoucí zákazník mohl na fotky sáhnout a zalistovat. Ačkoliv fotoknihy už léta sestavujeme, tentokrát jsme využili nabídky firmy Saal Digital. Ve velmi intuitivně ovladatelném editoru jsme sestavili portrétkovou fotoknihu z nedávných foceníček na rodinné a portrétní téma.Ačkoliv se jedná o německého výrobce, program s námi hovořil srozumitelně - česky, nabídl dostatečné množství šablon a - co mohu vyzdvihnout- opravdu trpělivé pracovníky na dodavatelsko- odběratelském rozhraní, kteří odpovídali na všemožné dotazy.... Ačkoliv zrovna probíhá předvánoční finiš, zpracování fotoknihy a její doručení bylo opravdu extra rychlé! 

Teď, když držím fotoknihu v ruce dostavil se pravý wow efekt! Potěšio, že fotokniha je plně využita a nezůstávají na začátku ani na konci žádné bílé listy. Už na první pohmat oceníte masivní gramáž každé stránky a vysoký lesk dodá záběrům na brilanci. Jelikož se kolem fotografie točí náš život několik desítek let, je náš barvocit velmi zhýčkaný až rozmazlený a přesto fotokniha splnila veškerá očekávání slíbené fotokvality. Další vyzvihnutelnou předností je to, že fotografie formátované přes obě strany nestratí ani milimetr ve vazbě, takže  se nedeformují.Při srovnání s konkurencí je dražší, to je nesporné, ale vyšší cena za dodanou kvalitu opravdu stojí. Ukázka zde :www.zonerama.com/MirkaV 

Teď, když si po sobě čtu tuto recenzi, zní mě nestranně kladná až neuvěřitelná- ale fotokniha od Saal Digital taková prostě je!