Jarní interiérové focení

Fotit se bude 6. a 7.4.2024 

Jarní tematické minifocení na téma JARNÍ SKLENÍK  bude probíhat v interiéru v Rousínově Slavíkovicích, scéna je široká 250cm 

Objednávky přijímám výhradně přes registrační formulář. Výsledkem naší spolupráce bude 5 fotek vyvolaných ve formátu 13x18cm i elektronicky prostřednictvím osobní fotogalerie .V té si budete moci fotografie prohlížet, objednat jejich tisk, případně je i stahovat k sobě do počítače. Vše jednoduše, online, odkudkoliv.

cena focení - 900,-Kč.

Fotí se v 1. patře Malé školky Slavíkovice 

Npor. Krále 720/41

 Rousínov 


Jednoduchá možnost dotisku

přímo z vaší osobní galerie (chráněné heslem). Fotografie si můžete vytisknout, nebo nechat udělat fotoobraz. Na výběr budete mít z široké škály rozměrů i typů.

Chcete si nechat vytisknout i jakékoliv další fotografie třeba z předchozích zakázek anebo i z Vašeho foťáku či mobilu...,

udělat z nich fotoobraz a ušetřit tak na poštovném?

Můžete je jednoduše nahrát a přidat k tisku.

Jak se k nám dostanete?

Adresa:

Malá školka Slavíkovice 

Npor. Krále 41

68301 Slavíkovice

Parkování v místě

Telefonní číslo:

+420 724329348

Několik tipů - co s sebou: 

pro malé děti motivační hračku, případně malou svačinku.

Oblečení si vyberte takové, ve kterém se cítíte dobře a sluší Vám. Vyhněte se velkým obrázkům a nápisům na tričkách, krásné je ladění tón v tónu.

Zkontrolujte čisté podrážky, aby se neničilo fotopozadí a nebylo na fotkách ušlapané.

Zejména malé děti fotím na boso, pokud nemají vhodné obutí. Myslete na to při oblékání, zvláště víte- li, že vaše dítě nemá převlékání rádo..

Pocit přirozenosti bosých nohou si můžete dopřát na fotkách i vy, jen mějte na paměti, abyste měly na focení pěkně upravené nožky.