Novorozenci

První fotografie miminka patří k těm nejemotivnějším. Jsou jedinečné i z hlediska času pořízení: Ačkoliv focení starších dětí se může uskutečnit několik měsíců v roce bez výraznějších rozdílů ve výsledku, při newborn focení je každý den velkým skokem.

fotografujeme v prvních dnech života - nejraději pracuji mezi 5. až 14. dnem, kdy jsou miminka ještě spavá. Dobře si pamatují příjemnou schoulenou polohu v maminčině bříšku, je jim pohodlná. Starší děti - už se velmi snadno vzbudí a mají už svůj rytmus, který jim polohováním a focením narušujeme.

 Svůj "mobilní ateliér" si dovezu k Vám domů, miminko i maminka se zde cítí nejlépe a máme tak klid na práci. Čas se odvíjí podle potřeby děťátka.

Kontaktujte mě v posledním trimestru těhotenství, budu mít tak připravený přibližný termín, ve kterém se Vám a miminku mohu věnovat, podám Vám podrobné informace o průběhu focení a datum focení posléze upřesníme podle skutečného termínu porodu.

Online rezervace

Objednávku novorozeneckého focení nezapomeňte rezervovat ještě během těhotenství.  Do poznámky také napište předpokládaný datum porodu, pokud víte pohlaví miminka a také kam za Vámi přijedu fotografovat.

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.