Provádíme zakázkovou fotografii,portréty,reportáže,interiér,exteriér

  Jsme manželský pár a právě fotografie a vše s ní spojené nás svedla na společnou cestu.

Mirek je vyučen v oboru foto, a tak se fotografování věnuje od druhé poloviny 70. let.Pracoval jako fotograf, reportér a jako laborant v ruční velkofotmátové tvorbě.Fotografe ho živila výhradně do roku 2003. Jeho doménou je repotáž a rád fotí sport.

     Mirka propadla kouzlu fotografie v polovině devadesátých let.Pracovala jako fotografka,portrétistka a laborantka ve zpracování ručních černobílých zvětšenin. Miluje fotografování lidí, portrétů a ráda přetavuje fotografie na příběhy.

Fotografie jí byla výhradním zaměstnáním do roku 2001.

Fotku v digitální podobě považujeme stále za jakýsi polotovar,velmi rádi Vám vaše přání přeneseme do fotoknih,na fotoplátna nebo na kvalitní zvětšeniny.

Protože čas strávený za fotoaparártem je jen polovina úspěchu a kompletní práce stojí i za zpracováním v posprocesu, neupravené polotovary neposkytujeme ani nezálohujeme.

 
Velmi děkujeme fotografovaným osobám, které nám umožnily zveřejnění jejich portrétů na těchto stránkách. Záběry uveřejňujeme jen po předchozí domluvě a je samozřejmostí respektovat právo na soukromí. Záběry z komerčního fotografování se bez svolení zákazníků neobjeví na těchto ani na jiných, námi spravovaných stránkách.